Gyvenimas,

Kuris yra skirtas Paslaptingumui, Mistikai ir NuostabaiSUŽINOK PASLAPTĮ

Nicholas Kin yra vienas nuostabiausių žmonių, apie kurį Jūs turbūt net negirdėjote. Baltijos šalių rekordininkas, tarptautinių konkursų laureatas, grandiozinių TV projektų publikos numylėtinis. Nicholas Kin laikomas vienu perspektyviausių savo kartos mentalistų. Nepaprastas Nicholo Kin talentas bei charisma jo pasirodymus paverčia nepakartojamu nuotykiu ir nukelia publiką į kupiną paslapčių bei mistikos pasaulį.

Fenomenalūs "minčių skaitymo", įtaigos bei telepatijos pasirodymai Nicholui Kin užtarnavo ne tik prestižinius apdovanojimus, bet ir aukščiausios klasės mentalizmo meistrų, tokių kaip Uri Geller, Derren Brown, Anthony Blake, Keith Barry ir Lior Sushard, bei publikos pripažinimą.

KAS AŠ ESU? O KAS AŠ BŪSIU?

Kiekvienas žmogus turi savo stebuklingą gyvenimo istoriją. Leiskite man Jums pristatyti savąją. Iliuzijos menu Nicholas Kin susidomėjo dar vaikystėje, kai pirmąjį triuką jam pademonstravo jo tėtis. 2003 m. Nicholas Kin pirmą kartą profesionaliai pasirodė didžiojoje scenoje. Nuo to laiko ir prasidėjo jo profesionali karjera. 2008 m. jis susidomėjo mentalizmo menu, o 2009 m. pradėjo savo kaip mentalisto karjerą. 2009 m. Nicholas Kin pristatė pirmąjį savo autorinį šou „Miražas“, o 2010 m. sukūrė programą „Enigma“. 2011 m. Nicholas Kin dalyvavo mentalisto Uri Geller organizuotame pasauliniame TV projekte Ukrainoje „Phenomenon“, kurį stebėjo daugiau nei 35 000 000 žiūrovų.

2012 m. Nicholas Kin tęsė savo autorinius pasirodymus Lietuvoje – pristatė šou „Anapus realybės“, „Second Sight“, o 2013 m. pabaigoje surengė turą per Lietuvą „Mentalistas“. Lygiagrečiai su viešais pasirodymais Nicholas Kin tobulėjo ir savo sugebėjimus išbandė įvairiuose Tarptautiniuose konkursuose, kuriuose jis daugelį kartų tapo laureatu. Nicholas Kin yra pristatęs Lietuvai dvi savo autorines televizines laidas: "Pasąmonės kontrolė" ir "Mentalistas - galios žaidimai". Šiuo metu Nicholas Kin yra vienas garsiausių mentalistų Baltijos šalyse. Jis labai domisi ezoterika, praktikuoja tarologiją, psichometriją, hipnozę. Konsultacijas, susijusias tiek su iliuziju bei mentalizmo menu, tiek su ezoteriką, teikia visame pasaulyje.

PASIEKIMAI

2008 m. I-oji vieta tarptautiniame iliuzionistų kongrese Lenkijoje.
2010 m. „Merlin Award“ nominacija už patį originaliausią mentalizmo pasirodymą.
2011 m. Baltijos šalių iliuzionistų asociacija AMBER Nicholą Kin pripažino geriausiu metų mentalistu.
2012 m. Nicholas Kin tapo Baltijos šalių rekordininku, kai užrištomis akimis apvažiavo kartodromo trasą per 27,63 sekundės.
2012 m. įteiktas prestižinis apdovanojimas „The Geller’s Star“, kurį yra gavę tik 3 mentalistai iš viso pasaulio.
2013 m. iškovota prizinė II-oji vieta tarptautiniame Ukrainos Magijos Kongrese.
2013 m. įvertintas prestižiniu „Superstars of Magic“ apdovanojimu.
2014 m. įvertintas prestižiniu „Superstars of Mentalism“ apdovanojimu.
2015 m. Nicholas tapo pirmuoju mentalistu, kuris pademonstravo 100 metų senumo Houdinio išsivadavimo triuką, atlikęs jį 4 metrų gylyje Europos didžiausiame akvariume „MEGA“. Šį pasirodymą stebėjo virš 700 tūkstančių žmonių.
2015 m. Nicholas Kin užfiksavo Baltijos šalių rekordą „SUSTINGĘS LAIKE“ - jis išstovėjo 12 val. 12 metrų aukštyje.
2018 m. Nicholas Kin pabaigė parapsichologijos kursus Latvijos Parapsichologijos ir Ezoterikos Akademijome.
2019 m. įgijo Eriksoninės Hipnozės ir Hipnoterapijos Sertifikata.


Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama akimirka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com