JŪSŲ ASMENINĖ KONSULTACIJA SU NICHOLAS KIN

Kaip vaizdo skambutis ar asmeninis susitikimasSUŽINOK DAUGIAU

Šiame labai asmeniškame procese Nicholas Kin transformuoja žmonių vidų, įtampą ir sunkumo jausmą paversdamas lengvumu ir šviesa.

Šioje sesijoje Nicholas Kin žaismingai veda jus į savo pačių stebuklų šalį. Čia gimsta nauji įsitikinimai ir atsisakoma senųjų, čia Jūs patiriate transformaciją, kuri pažadina jumyse glūdinčią jėgą, pasitikėjimą ir džiaugsmą. Čia atsakoma į svarbius gyvenimo klausimus, panaikinamos klaidingos nuostatos, gyvenimas tampa harmoningas ir atrandamas tikėjimas, kad viskas yra įmanoma.


KODĖL DABAR YRA JŪSŲ AKIMIRKA?


Dabar yra laikas padaryti viską, ką norite padaryti savo gyvenime. Jūsų ateitį lems sprendimas, kurį priimate būtent dabar. Darykite taip, kaip aš. Pažvelkite į visas akimirkas, kai nesate savimi, į akimirkas, kai negyvenate ČIA ir DABAR. Ko Jūs laukiate? Paleiskite visus nereikalingus įsitikinimus, kurie Jums primena praeitį ir verčia bijoti ateities. Kviečiu Jus kartu su manimi rasti tą sprendimą, kurio Jūs ieškote. Dabar yra Jūsų permainų laikas!


TEIRAUTIS DABAR


PRIPAŽINK SAVE


Ar žinojote, kad pokyčiai yra įmanomi bet kurią akimirką? Ar per sekundę galite pakeisti save ir savo aplinkos suvokimą? Išplėskite savo galimybes. Išeikite iš savo gyvenimo „narvo“. Susikurkite savo asmeninę realybę, naują savo gyvenimo viziją. Susikurkite naujas vertybes, išmokite naujų įgūdžių, atpažinkite naujas veikimo galimybes, susigrąžinkite savo gyvenimo kontrolę. Priimkite save tokį, koks esate.


TEIRAUTIS DABAR


TAPK SAVO GYVENIMO BURTININKU!


Nicholas yra sukūręs išskirtinius savo konsultacijų bei mokymų metodus ir sėkmingai dirba su šimtais žmonių. Jis naudoja netradicinį kūrėjo meną, taip pat hipnozės ir tarologijos jėgą, kad įgalintų tvarias transformacijas. Šiose individualiose konsultacijose yra galimybė susikurti laimingą gyvenimą, ieškoti atsakymų ir spręsti asmeninius iššūkius, ištirpinti vidinius blokus ir išmokti, kaip gyventi laisvai ir savarankiškai.

Tapk savo gyvenimo burtininku dabar!


Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama akimirka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com