Kas Jūsų laukia ir kuo tikėtis?

Apsilankiusieji analogų neturinčiame mentalisto Nicholo Kin pasirodyme tvirtina, kad oda šiurpsta nuo išgyvenimų, o protas be poilsio, tačiau ir be rezultato, bando suvokti tai, ką regi akys. Kiekvienas Nicholo pasirodymas yra unikalus, kaip ir žiūrovas, kuris jį stebi. Tai yra nepamirštama akimirka, kurią Nicholas dovanoja Jums.

VISKAS TIK VAIZDUOTEI

Išskirtinis pasirodymas, atnešiantis stebuklą į jūsų gyvenimą.
"Šis pasirodymas yra skirtas paslaptingumui ir Jūsų nuostabai. Mane be galo žavi ieškojimas to, ką mes galime iš tikrųjų vadinti Magija. Šiuo pasirodymu aš noriu pasidalinti su Jumis savo Stebuklinga istorija ir perkelti Jus į paslaptingą bei mistinį pasaulį, kur viskas yra įmanoma." Tai analogų neturintis interaktyvus pasirodymas, skirtas būtent Jums. Jūs ne tik stebėsite pasirodymą - Jūs tapsite jo neatsiejama dalimi! "Pasirodymo pagrindinė dalis yra žiūrovas, būtent Jis ir yra viso šio šou branduolys." Prisilieskite ir Jūs prie paslaptingo bei mistinio pasaulio, kurį Jums dovanoja Nicholas Kin.

KAMERINIS PASIRODYMAS

Šis pasirodymas yra ypatingas tuo, kad viskas vyksta prieš Jūsų akis. Jaukioje aplinkoje Nicholas Kin stebina pasirodymo dalyvius savo paslaptingu žaidimu su jų realybe. Jis užtemdo ribas tarp erdvės ir laiko, tarp iliuzijų pasaulio ir tikrovės bei sukuria ypatingą atmosfera, kurioje gali įvykti maži ar dideli stebuklai.

"Kamerinis pasirodymas" yra kvietimas palikti kasdienį gyvenimą ir naujomis akimis pamatyti savo pasaulį. Jei esate suintriguoti ir šie žodžiai sužadino Jūsų smalsumą, nedvejokite ir rezervuokite Nicholą Kin artimiausiai savo šventei.

PRIVATUS RENGINIAI

Planuojate jaukią vakarienę, pašėlusį gimtadienį, krikštynas ar kitą šventę ir ieškote kažko kitokio, nepaprasto bei išskirtinio? Nicholas Kin yra puikus pasirinkimas Jums, norint užtikrinti nuostabią, įdomią ir interaktyvią pramogą – svečiai dar ilgai kalbės apie Jūsų šventę!
:: Bendras Interaktyvus Pasirodymas ::
Tai yra interaktyvi humoro, magijos ir minčių skaitymo programa, kurioje svečiai dalyvauja kiekvienoje pasirodymo akimirkoje! Nicholas Kin kartu su svečiais kurs įsimintinas iliuzijas ir nepamirštamus prisiminimus!
:: Magija iš arti ::
Tai stebuklai, kurie vyksta Jūsų rankose! Nicholas Kin užims svečių grupes individualiai – renkantis, programos pertraukų ar kitų pauzių metu. Tai puikus sprendimas norint užpildyti programą magija ir sukurti įsimintinas akimirkas svečiams!

KONTAKTAI

Svarbiausia gyvenimo dovana yra prisiminimai bei emocija.
Jei ir Jūs norite savo šventę paversti nepamirštama akimirka, teiraukitės: