VIRTUALUS

Mistikos PasirodymasSUŽINOK DAUGIAU

Šiais labai įdomiais laikais kiekvienas mūsų bendravimas įžengia į Virtualia erdve. Leiskite man Jus pakviesti į savo Virtualu pasaulį, kur kiekvienas iš Jūsų turi galimybė ne tik stebėti pasirodymą bet ir tapti jo dalimi. Tai interaktyvusis magijos ir mistikos pasirodymas skirtas būtent Jums!

Virtualus Mistikos Séansas

Tai Virtualus - Interaktyvus pasirodymas kuriame persipina iliuzijos menas, mistika bei filosofija. Jus galėsite stebėti ir dalyvauti pasirodyme bet kurioje pasaulio vietoje. Tiesiogine pasirodymo transliacija vyksta unikalioje „vintage“ stiliaus studijoje. Kur Jus ir Jūsų artimieji bus visiškai pasinėrę į „Užburiančia“ atmosfera patogiai savo namuose! Kiekvieną Nicholo Kin paruoštą demonstracija yra kruopščiai apgalvota ir perimta iš jo gyvojo pasirodymo ‘Live Show’, viską ką Jūs matote Virtualiame pasaulyje tai galite pamatysite ir gyvai!

Šis pasirodymo formatas paprastai trunka apie 30 min. Bet pagal Jūsų poreikti tai gali būti 15 min. | 30 min. | arba 45 min. 30 min. Yra idealiausia trukmė tokio tipo pasirodymui. Jūsų mintis bus perskaitytos, pamatysite beprotišką bei kitokia „magiją“ (kurią padėsite įgyvendinti). Tai Visiškai unikali patirtis.


PRISIJUNK DABAR


Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama akimirka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com