PASIRODYMAS

Įsivaizduokite - jus sutinkate nepažįstama žmogų, kuris paima Jus už rankos, žiūri jums į akis ir žino Jūsų praeitį, Jūsų dabartį ir netgi Jūsų ateitį. Žmogus, žinantis ir suprantantis Jūsų mintis.

„Įsimintinas vakaras su mentalistu Nicholu Kin“ - tai analogų neturintis interaktyvusis pasirodymas Jums! Jūs ne tik stebėsite pasirodymą - Jūs tapsite jo neatsiejama dalimi!

DEŠIMTMETĮ TOBULINTĄ PROGRAMĄ, PAKERĖJUSIĄ ŽIŪROVUS NE TIK LIETUVOJE, BET IR PASAULYJE, IŠVYSTI GALITE IR JŪS!

ATSILIEPIMAI

Patirkite kažką neįprasto

Apsilankiusieji analogų neturinčiame pasirodyme „Įsimintinas vakaras su mentalistu Nicholu Kin" tvirtina – oda šiurpsta nuo išgyvenimų, o protas be poilsio, bet ir be rezultato bando suvokti tai, ką regi akys.

Jis žino, ką šią akimirką galvojate. Jis gali nupasakoti Jūsų ateitį ir patikrinti, ar tikrai turite gerą nuojautą. Jis viską daro taip profesionaliai, kad suprasti, kaip tai iš tiesų vyksta, tiesiog neįmanoma. Tūkstančiai darbo valandų, nesuskaičiuojamas akimirkų kiekis treniruojantis, šimtai išmėginimų konkursuose, ilgiausiai netilstantys publikos aplodismentai – visa tai sukūrė unikalų žmogų, savo srities virtuozą, mentalistą Nicholą Kin.

Mūsų mintys, jausmai, veiksmai, dangaus ir jūrų platybės, visi gyviai spinduliuoja energiją. Tačiau netgi vadinamieji negyvi daiktai turi savotišką sielą ir siunčia signalus. Visa žemės materija skleidžia virpesius ir tik jautrus žmogus, išgirdęs šį aidą, gali ryžtis nepaprastai kelionei į pasąmonės gelmes.

Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama pasaka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com